Kullanıcı Yorumları

Çok faydalı ve dolu dolu bir hizmet. Çok teşekkürler.

Yunus C.

YÖK (Ortak Konular)

Çok faydalı bir site

Erdem d.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Çok çok faydalı bir site başka herhangi bir kaynağa ihtiyaç duymadan sadece burdan hazırlanarak sınavda 92 aldım ve kazandım. Çok teşekkür ederim emeği geçen herkese.

FATMASLI A.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

HOCAM EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE, ELLERİNİZE SAĞLIK. O KADAR HARİKA HAZIRLAMIŞSINIZ Kİ HERŞEYİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. SINAVA HAZIRLANMADA BENCE KAMUSINAV YETERLİ. SORULAR EN İNCE DETAYA KADAR HAZIRLANMIŞ. ÖZETLER VE RENKLİ ANLATIMLAR ZATEN SÜPER OLMUŞ.

Sevil c.

Adalet Bakanlığı

İçerik olarak bizleri tastamam yapan bu güzel oluşum. Üstüne renk ve görsellerle okumayı , soru çözmeyi daha etkileyici hale getirmis. Çok ozenli ve güzel bir çalışma olmuş.Teşekkürler Kamu Sınav.

Özlem T.

Adalet Bakanlığı

Uğur Hocam, öncelikle iyi günler dilerim. Üniversitemiz tarafından ilan edilen ve Çukurova Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen Görevde Yükselme Şube Müdürlüğü Yazılı Sınavında 92.50 puan aldım. Bu süreçte Kamu Sınav Platformunuzu aktif bir şekilde kullandım ve çok faydasını gördüm. Vermiş olduğunuz katkılar münasebetiyle sizlere ve değerli çalışma arkadaşlarınıza teşekkürü bir borç bilirim. İyi ki varsınız. Sağlıcakla kalın

Ali S.

YÖK (Ortak Konular)

Seçim müdürlüğü sınavına kamu sınav ile hazırlandım ve çok şükür sınavı kazandım. Başka bir kaynağa gerek duymadım emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Ekrem k.

Yüksek Seçim Kurulu

İçişleri gyud sınavında elhamdülillah başarılı oldum, bu süreçte kamusınav çok yardımcı oldu, başarılı bir site. Her an soru çözme ve yanlışların da cevabını hemen görmemiz çok iyiydi. Teşekkürler sağolun.

Osman C.

İçişleri Bakanlığı

Görevde yükselme sınavından yüksek puan aldım. Bunda sizin payınız çok fazla, verdiğiniz emek ve çalışmalardan dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim. Başka bir sınava girmem gerekirse tekrar üyeniz olacağım, iyi çalışmalar dilerim.

Hacer M.

İçişleri Bakanlığı

Emeğiniz için teşekkür ederim 6100 sayılı kanun ile ilgili konu anlatımı ve sorular yok. Eklenecek mi acaba tekrar teşekkürler.

Neriman Y.

Adalet Bakanlığı

Sadece bu site sınav için yeterli oluyor. Uğur bey den Allah razı olsun. Hakkı ödenmez. Çok çok emek var.ellerine emeğine swglik

Hayırlı E.

Adalet Bakanlığı

Kitap, site, kanun, yönetmelik. Başka kaynaklarla kafa karışmadan üstüne birde sorumlu olduğumuz her kısmın en ince detayına kadar hazır sunulmuş hali. Ben bir işi yaparsam tam yaparım diyenlerin bulunacağı adres. Sadece böyle bir platformla kalmayıp her an yanımizda olan destegini eksik etmeyen bizle çalışıp, bizden önce harekete geçen, geçiren kıymetli Uğur bey iyiki varsınız.

Özlem T.

Adalet Bakanlığı

Değişikliklerin anında güncellendiği, konu anlatımları olsun, özetler olsun açık ve anlaşılır, soru kalitesi çok güzel, bunun yanında birde discordda çok verimli çalışmalar iyiki varsınız kamu sınav ailem teşekkürler

Fatma B.

Adalet Bakanlığı

Dikkat çekici ve akılda kalıcı şekilde hazırlanmış konu özetleri, süre çalışmaları, tam nokta atışı soruları. Gerçekten elinize emeğinize sağlık hocam

Çağla Ö.

Adalet Bakanlığı

Ozet çalışmalar, konu anlatımları, süre çalışmaları çok güzel olmuş hocam, emeğinize sağlık

Cihad E.

Adalet Bakanlığı

Konu anlatımlarında renklendirme ve özetler harika olmuş, elinize sağlık...

Duygu C.

Adalet Bakanlığı

KAMUSINAV 3 ADIM ÖNDE GİTMEK DEMEK EN ZOR SINAVDAN 90 ALDIM SAYENİZDE TEŞEKKÜRLER

Ilknur s.

YÖK (Ortak Konular)

Hiçbir kaynak ve sitede mevzuatın bu kadar hızlı güncellendiğini görmemiştim. Bu hız ve bu profesyonellik dışında bize sadece çalışmak kalıyor. Çok teşekkürler kamu sınav, çok teşekkürler Uğur Hocam... Adalet Bakanlığı Gys'de tek adresim sizsiniz...

Duygu C.

Adalet Bakanlığı

Kamu Sınav bir ayrıcalıktır. Gerçekten emek var. Emeği geçen herkese buradan teşekkürü bir borç bilirim. Başarıların daim olsun Kamu Sınav.

Müzeyyen A.

Adalet Bakanlığı

kamusınav'a teşekkür ediyorum. Her yerde ve bol bol soru çözme fırsatım oldu. Sınavımı kazanmamda etkisi büyük.

AHMET K.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Kamusinav ailesine bu güzel site için çok teşekkür ediyorum. Sgk görevde yükselme sınavına katıldım Buradaki gibi sorular çıksaydı eminim iyi bir sonuç alırdım. Ancak kurumumuz öyle sorular hazırlanmış ki tüm çalışmalarımız çöp oldu. Diğer kurumlardaki arkadaşlar çalıştıkları kurumların kıymetini bilsinler.

Hasibe K.

Sosyal Güvenlik Kurumu

Discord grubunda bulunmaktan onur ve gurur duyuyorum,eşimin şehir dışında çalışmasından dolayı 2 çocuk ve bütün sorumluluklar bana düştüğünden ders çalışma imkanım hemen hemen hiç bulunmamaktaydı.Uğur hocamın discord gurubu ve kamu sınav ile düzenli ve proğramlı bir çalışma moduna girdim.Uğur hocamdan allah bin kere razı olsun emeklerine ve yüreğine sağlık çok değerli ve mükemmel bir insan herkese tavsiye ederim iyiki varsınız sizinle başarıya ulaşacağıma inaniyorum sağlıklı ve güzel günler diliyorum sayğılar başarılar

Günay C.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı sınavları başta olmak üzere tüm kurum sınavlarında bir marka olduğunuzu bütün ilgililere kabul ettirdiğinizi düşünüyorum. Eğitim olayına çok farklı bir anlayış getirdiniz, sabırlı yaklaşımınız ve hep daha iyisini yapma düşünceniz ve ayrıca sanki sınava girip kazanmak isteyen kendinizmiş gibi hevesiniz bize öyle bir yansıyor ki hedefe daha bir şevkle kilitleniyoruz. Size ne söylesek emeğinizin karşılığı olamaz, çok teşekkür ediyorum.

YAHYA A.

Adalet Bakanlığı

Kamu Sınav Adalet Bakanlığı Gys mülakatına giden yolda en büyük ve tek destekcim oldu. Dershane, Kitap arayışına girmeye gerek kalmadan sorumlu olduğumuz tüm konulardan satır satır çıkarılmış soruları çözmek yeterli. Bu yıl discord desteğiyle biraz daha güçlenerek bize bir telefon kadar yakın teşekkürler Uğur Hocam ve Kamu Sınav Ailesi

Lale A.

Adalet Bakanlığı

Dikkat!!! Bu site eşitliğe aykırıdır. Zira burada sınavlara hazırlanan insanlar burada olmayanlara göre açık ara önde başlamaktadırlar. Soru içerikleri, konu içerikleri, dizaynı ve bütünüyle harika. Kalite asla tesadüf olamaz. Bu kalitenin emektarı çok saygı değer Uğur Beye, beni rakiplerimden açık ara öne taşıma fırsatı sunmak için verdiği hizmet, gayret ve uğraşı için çok teşekkür ediyorum. Kaliteniz ve tabi ki KAMU SINAV büyüyerek hep var olsun.

Yunus Emre P.

Adalet Bakanlığı

Soruların mevzuata uygunluğu, yapılan değişikliklere göre konularda ve soru içeriklerinde zaman kaybetmeden yapılan güncellemeler ile başka hiç bir kaynağa ihtiyaç duyulmuyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık.

DEMET K.

Adalet Bakanlığı

Kamusınav ile başaranların sırrı disiplinli çalışma ,iyi hazırlanmış konu özetleri ,sorular ve planlı çalışma ile Discordda Uğur hoca tarafından anlatılan derslerle konu tekrarı yapılıyor.Tek kelime ile harika bir başarı.Uğur hocama ve kamusınav ailesine teşekkür ediyorum

Zeynep k.

Adalet Bakanlığı

Her kurumun sınavlarına hazırlanmak için tek tercih Kamusinav olmalı, pişman olmazsınız..

Clerk33 C.

Adalet Bakanlığı

2 yıldır Adalet Bakanligi görevde yükselme yazi isleri müdürlüğüne kamu sınavda calisiyorum soru kalitesi ve site çok iyi ayrıca değişikliklerde anında güncelleme yapiliyor fedakar ugur hocam bir lira bile talep etmeden biz adaylara discordda ders veriyor kamu sınavda ve discordda ders çalışanlar kesinlikle başarılı olur herkese tavsiye ederim

Fatma B.

Adalet Bakanlığı

Siteyi 2 yıldır biliyorum ancak bu yıl takip etmeye başladım. Özellikle kurucu Uğur bey her bir üyesine ailesi gibi davranarak yardımcı olmaya çalışıyor. Hele bir de discort uygulaması ile adeta canlı ders veriyor. Tesekkurler...

GÜLŞAH D.

Adalet Bakanlığı

Sınava kazanmak için mükemmel bir site. Uğur hocanın da yardımları destekleri yol gösterici, destekleyici. Teşekkürler kamusınav.

Cihad E.

Adalet Bakanlığı

Soru kalitesi, soru çeşitliliği ve açıklayıcı cevap bölümleri ile bizlere ışık olan bir platform. Emeği geçenlere ve Uğur hocaya ayrıca cok teşekkür ederiz.

Ayşe A.

Adalet Bakanlığı

Güzel hazırlanmış, oldukça faydalı bir platform. Uğur hocamız da oldukça ilgili sağolsun. Kendisine ve ekipteki tüm arkadaşlarımıza teşekkürler. Buradan hayli faydalanıyorum.

Sennur U.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme sınavına hazırlık için üye olduğum harika site... Tüm ekibi ile konu ve soru olarak aradığımız herşey mevcut... Diskord çalışmaları da bonusu ...

Duygu C.

Adalet Bakanlığı

Evet biz Adliye personelleri içinde en ince ayrıntısına kadar her şey çok güzel düşünülerek hazırlanan konular, sorular ve platform. Emekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler Uğur Bey.

Pınar A.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav çok kaliteli bir soru şekli ve konuları tekrarlama ve öğretmek için en ince ayrıntıya kadar her şey düşünülmüştür. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Selda A.

Adalet Bakanlığı

Üç yıldır sadece sizin sitenizden hazırlandım her defasında da sınavda basarili oldum. Bu yıl da tek tercihim siteniz elinize emeginize sağlık.

Aslihan O.

Adalet Bakanlığı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavına buradan çalıştım. Mülakat sonucunu bekliyorum. Çok teşekkürler.

Bahar y.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Bu site sayesinde çok kısa zamanda gys idare memurluğu sınavını kazandım. Mulakat sonucu bekliyoruz hayırlısıyla. Emeğinize sağlık.

Samet K.

Adalet Bakanlığı

Yükseköğretim kurumları sınavında başarılı oldum çok teşekkür ederim. Görevde yükselme unvan değişikliği sınavına Kamu sınav ile hazırlandım yüksek puan aldım. Soruların ve sitenin hazırlanmasında ve gösterdiğiniz ilgi için başta Uğur bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Emre D.

YÖK (Ortak Konular)

Görevde yükselme unvan değişikliği sınavına Kamu sınav ile hazırlandım yüksek puan aldım soruların hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim iyi ki varsınız

Tuğçe p.

İçişleri Bakanlığı

Arkadaşlar! 2020 ve 2021 Gençlik ve Spor Bakanlığı Görevde Yükselme Yazılı Sınavlarında çoğunlukla kamu sınavdan çalıştım.İyi sonuçlar aldım. Bu siteye üye olup çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Gerçekten çok istifade ettiğim bir site oldu. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

MEHMET Y.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

merhaba. bu platformda sınava hazırlandım ve 94 puan aldım. tesekkurler kamu sınav...

Mehmet Ö.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Yükseköğretim kurumları sınavında başarılı oldum çok teşekkür ederim

Ebubekir K.

YÖK (Ortak Konular)

Emeği geçen herkese tşk diyorum. Harika bir çalışma olmuş. çok iyi faydandım. İçişleri Bakanlığı GYD da harika bir sonuç aldım.

HALİT G.

İçişleri Bakanlığı

Öncelikle böyle güzel bir çalışma yaptığınızdan dolayı size çok ama çok tşk ediyorum. İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavında 1. Kaynak olarak Kamu Sınavı kullandım. Sorular, özetler harikaydı. SÇok da güzel bir sonuç aldım.

HALİT G.

İçişleri Bakanlığı

İçişleri bakanlığı görevde yükselme ve ünvan değişikliği sınavında 1. kaynak olarak kamu sınavı kullandım. Sorular çok kaliteli ve anlaşılır. Ben olsam Bir daha ki sınavdamilli eğitimle değil kamu sınavla protokol yapardım. Tesekkürler

Mehmet A.

İçişleri Bakanlığı

İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı sonuçları bugün açıklandı gerçekten sınav sorularina yakınlığı ile çok güzel bir hizmet yaptığınızı anladım. Sınavda çok yüksek puan aldım. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler...

Ramazan G.

İçişleri Bakanlığı

Selamlar.Gençlik ve Spor Bakanlığı görevde yükselme sınavında sizlerin sayesinde yüksek puan aldım.Bu sitenin hazırlanmasında emeği olan herkeze ve Uğur beye ayrıca teşekkür ederim.sınavlara hazırlanan herkeze önerimdir kamu sınavla bir adım önde başlarsınız.Başarılar dilerim.

Yakup K.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Çoğunlukla sizden çalıştım. Sistemdeki tüm soruları çözdüm. ayrıca telefon uygulamanız çok işime yaradı. her yerde soru çözme imkanı veriyor. sınavımda iyi geçti. Mülakat içinde bir çalışma yaparsanız memnun oluruz. Her şey için teşekkürler.

Muhammet k.

İçişleri Bakanlığı

Özenle hazırlanmış sorularınız sayesinde GYS'de cok iyi bir basari elde ettim, teşekkürler Kamu Sınav ailesi.

Sedef A.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Bugün İçişleri bakanlığı görevde yükselme sınavına girdik, ana kaynak olarak kamusınav ile çalıştım. Konuyu tarar şekilde bol soru olduğu için faydalı oldu.teşekkür ederim. Mülakat için de yardımcı sorular, bilgiler bekliyorum. Tekrar teşekkürler

Osman C.

İçişleri Bakanlığı

Görevde yükselme sınavından yüksek puan bekliyorum. Bunda sizin payınız çok fazla, verdiğiniz emek ve çalışmalardan dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim. Başka bir sınava girmem gerekirse tekrar üyeniz olacağım, iyi çalışmalar dilerim.

Hacer M.

İçişleri Bakanlığı

Bol ve özenilmiş sorularınız sayesinde yüksek puan aldım, emekleriniz için teşekkür ederim.

Yağmur d.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Sayenizde görevde yükselme sınavında başarılı oldum çok teşekkür ederim

Merve k.

YÖK (Ortak Konular)

Yüksek öğretim kurumları sınavında başarılı oldum çok teşekkür ederim

Halil g.

YÖK (Ortak Konular)

gys sınavına sitenize katılarak hazırlandım ve başarılı oldum.GSB mülakat sınavı hazırlık aşaması için de ayrıntılı program hazırlamanızı diliyoruz.teşekkürler

Deniz y.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Cte görevde yükselme sınavında başarılı oldum.bunda sizin sitenizden çalışmamızın etkisi oldu. emeği geçenlere teşekkür ederim. inşallah mülakatı da geçeriz emeğimiz boşa gitmez.

Ayhan A.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Emeğiniz ve ilginiz icin şehit ve gazı aileleri adına bir şehit kardeşi olarak çok tşk.ediyorum

Ekrem G.

İçişleri Bakanlığı

çok faydasını gördüm ve yazılı sınavı başarı ile tamamladım bu site sayesinde. alt yapı iyi, destek iyi. bir sorunum olmadı kullandığım süre içerinde.

Çağlar A.

YÖK (Ortak Konular)

şu bir gerçek çok önemli bir eksikliği giderdi kamu sınav. hangi konuya nasıl çalışacağımızı soru teknikleri ile iyi anlattılar. Çok faydası olduğunu düşünüyorum. Konu anlatımi çalışırken neyi önemli neyin önemli olmadığını kamu sınav da öğrendim teşekkür ederim.

Rauf d.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Gerçekten mükemmel bir alt yapı ve ekibiniz var yaklaşık 3.4 ay gibi bir zaman dilimi buradan çalıştım. Herşey için teşekkürler.

Recep k.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Merhaba Görevde yükselme sınavından yüksek puan bekliyorum ve bunda sizin payınız çok fazla, verdiğiniz emek ve özenden dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim. Başka bir sınava girmem gerekirse tekrar üyeniz olacağım, iyi çalışmalar dilerim.

Yağmur d.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Adalet bakanlığı görevde yükselme sınavını bulunduğum ilde birinci olarak kazandım, sizin etkiniz büyük bu konuda çalıştığım en baş kaynak sizdiniz, herkese sayfanızı tavsiye ediyorum, emeğiniz ve kaliteniz için yürekten bir teşekkür etmek istedim, hoşçakalin :)

Kubra S.

Adalet Bakanlığı

kamu sınav ekibine ve uğur beye çok teşekkür ederim geçen sene kendim çalışıp 70 alıdm .Bu sene mdr yr. sınavında KAMU SINAV sayesinde 92 aldım .Soruların %80 birebir aynı çok teşekkür ediyorum.geriye kalan kısmı da ankuzef kelime ve dikkat üzerine soru sormuş.Herkese tavsiye ediyorum.sorulacak Tüm soruları neredeyse soruyorsunuz buda sizin ne kadar çaba ve emek verdiğinizi gösteriyor.Tüm ekibinizin eline sağlık. inşallah MÜDÜRLÜK SINAVINDA görüşürüz.

Aziz A.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Maalesef sitenizde ki soru teknikleriyle 11 eylüldeki ankuzef soru teknikleri 180 derece farklılık arz ediyordu sizdeki sorular tamamen mevzuat metnine dayalı ezber sorularıydı oysa sınavda okuma anlama yorumlama ve buna uygun cevabı bulma şeklinde çok soru çıktı. nasıl olsa yayınlamayacaksınız ancak site yöneticilerinin bilgisi olsun diye yazayım dedim belki politikalarınızda buna yönelik değişiklikler yaparsınız.hoşçakalın.

Osman e.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Kamusınav ekibine sonsuz Teşekkürler. Gerek soru anlayışı gerek konu anlatımı ve özellikle özetleri muhteşem. Emeği geçen herkesten ALLAH razı olsun.

KADİR G.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Eleştirel bir yorumum olmuştu. Arkadaşlar bu yorumla ilgili benimle iletişime geçip çok güzel bilgilendirme yaptılar. Gerçekten sorumluluğunu bilen, insanların fikirlerine önem veren bir site. Çok teşekkür ederim.

VOLKAN G.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Sınava çalışmaya başlangıçtan tutunda sonuna kadar olan süreçte başka hiç bir kaynağa gerek duymadan çalışabildiğim ve Uğur beyin bizi her aşamada yanlız bırakmadığı ve rehberliği sayesinde güzel bir puana ulaşabildiğim için başta Uğur müdürüme ve kamu sınav ailesine çok teşekkür ediyorum.

İsmail B.

Adalet Bakanlığı

İlk çalışmaya başladığımda denemelerde 22 ile başladım.Gerek konu anlatımı,gerek soru tarzı açısından çok faydalı oldu.Şu an 35-40 doğru cevap bandındayız.İnşallah bu sınavıma da yansır,tüm katılımcılara başarılar diler kamu sınav ailesine çok teşekkür ederim.

Gökhan d.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Sınav öncesi içinizde olan endişeyi Kamusınava üye olarak üzerinizden atıyorsunuz. Bol soru ve konu özetleri bir emek harikası. Adalet Bakanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü sınavında 93 puan almam da emeği geçen başta Uğur müdürüm olmak üzere tüm Kamusınav ailesine teşekkür ediyorum.

Ali Ö.

Adalet Bakanlığı

YÖK şeflik sınavına hazırlanıyorum benim gibi var mı arkadaşlar bu arada site çok güzel

Halil g.

YÖK (Ortak Konular)

Sınava hazırlanırken, mülakat ve sonuç bekleme gibi her aşamada bir rehber gibi yolumuza ışık tutan başta Uğur bey olmak üzere site yönetiminde emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Elinize ve emeğinize sağlık :)

Evin Ö.

Adalet Bakanlığı

Sınavlara sadece konular ve test çözümleri ile değil sıcak bir aile ortamında psikolojik olarak da destek sağlayarak hazırlanmamızı sağlayan kamu sınav ailesine çok teşekkür ederim...

Seda U.

Adalet Bakanlığı

Site ilk kurulduğundan beri var olan kullanıcılardanim. Her zaman ilgilenildi ben başka hiçbir döküman kullanmadım burası fazlası ile yeterli sorular açıklamalar özetler hepsi fazlasıyla yeterli Ama şans kısmet olmayınca olmuyor Uğur Bey e katkılarından dolayı teşekkürler.. İnşallah bir daha ki sefere de hayal kırıklığı yaşamayız

Canan a.

Adalet Bakanlığı

Uygulama ; Her durum ve şartta çalışma imkanı sağladığından dolayı ekibinizi tebrik ediyorum.

Murat B.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

2021 Adalet Bakanlığı görevde yükselme sınavına Kamusınav sitesi ile hazırlandım ve çok şükür kazandım. Konular, özetler, denemeler, özel olarak hazırlanan programlar vs. kısaca yazılı sınavda başarılı olmak için gerekli olan her şeyi bu sitede bulabilirsiniz. Uğur bey kardeşime ve site yönetimine yardımları ve emekleri için çok teşekkür ederim.

Kasım B.

Adalet Bakanlığı

2021 Gys sınavını bende kazandım. Başta Uğur bey olmak üzere site yönetiminde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sınava hazırlanırken başka bir kaynak arayışına girmeden tek başına bu site yeterli. Sitedeki özetler, deneme sınavları ve Uğur beyin kendi elleriyle hazırladığı ders programına uyduğunuz takdirde sınavda yüksek puan almanız çok kolay. Teşekkürler Kamusınav ailesi

Gülce G.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı görevde yükselme sınavını kazandım.. bu süreçte Kamu Sınav ailesinin çok büyük desteğini aldım.. sadece soru veya özet hazırlamının yanında sosyal medya hesaplarında yapmış oldukları gruplarla birebir ilgi ve alaka gösterdiler.. bizim sınavımızı bizden daha çok düşündüklerini her aşamada hissettirdiler.. hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim..

Sedat K.

Adalet Bakanlığı

Ayrıca GYS için kesinlikle başka kaynak aramanıza, mevzuattan kes, kopyala, yapıştır ile ilgili yerleri bulmanıza gerek yok. Ben sadece bu siteden çalıştım. Başka kaynak almadım ve kazandım. Ayrıntılarda boğulmadan soru, cevap altındaki açıklamalarla farkında olmadan konuları tekrar yapıyorsunuz. Kamu Sınav Ailesine tekrar teşekkür ediyorum.

ELİF A.

Adalet Bakanlığı

2021 GYS'yi çok şükür kazananlardanım. Bu sınavı kazanmama; hem bilgi olarak hem de moral olarak vesile olan ve desteğini esirgemeyen öncelikle Uğur bey ve Kamu Sınav ailesine çok teşekkür ediyorum. Soruların kalitesi. Özetler. Her şeyi ile mükemmel bir site iyi ki varsınız. Emeklerinize sağlık.

ELİF A.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav sayesinde 2021 Yazı İşleri Müdürlüğünü kazandım.Bu site biz adaylara ( net sorular, özetler, denemeler) çalışmamız için bize yüksek motive oldu.Gerek Uğur müdürüm gerekse tüm ekinin hakkı ödenmez.Başarılarınızın devamını diliyorum.İyi ki yolum sizle kesişti

Gülşah Ü.

Adalet Bakanlığı

2021 adalet bakanlıgı yazı işleri müdürlügünü bende kazandım sınava hazırlık aşamasında tabiki kamu sınav sitesinin ekibi ve ugur müdürümün sayesinde başarılı oldum. Sınav döneminde ugur müdürümün gerek ders programı ardından test yapılması konu pekiştirmesine faydalı oluyordu allah razı olsun çalışmak için yeterli bi site çok sagolun

Osman A.

Adalet Bakanlığı

2021 Adalet Bakanlığı Gys bu site sayesinde kazandım. Uğur beyin özel ilgisi, sitenin kalitesi ve çalışma prensibi sayesinde yazılı sınavı geçtim. Hersey için çok teşekkür ediyorum. Şahsi fikrim, sitedeki soruları çözüp, denemelerde katılıp, Uğur beyin çalışma programına uyarsanız yazılı sınavı muhakkak geçersiniz. Bu site ve yöneticisi sizi önemsiyor. Sizi çalışmaya itiyor. Tekrar çok teşekkür ederim emekleriniz için Uğur hocam. Hakkınız büyük.

Ümit Y.

Adalet Bakanlığı

Adalet bakanlığı yazı işleri müdürlüğü sınavına ilk girişimde bu site sayesinde başarılı oldum. Sitedeki konular özetler sorular herşey o kadar güzel ve anlaşılırdı ki başardıysam katkınız çok fazla . Özellikle Uğur beyin motiveleri, yorulduğumuzda usandığımızda bizi kendimize getirişleri biz çalışmayı bırakınca ailemiz gibi kızmaları

Ayşe A.

Adalet Bakanlığı

2021 sınavı kazandım, bu sitedeki sorular ve özenle hazırlanmış notlar sayesinde, Uğur müdürüme hem kaynak olarak verdiği destek ve her zamanda Vermiş olduğu moral Motivasyon için ayrıca teşekkür ederim, bu site sayesinde başka kaynak aramaya gerek kalmadı. Emeği olan herkese çok teşekkürler !!!

SEDA K.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı yazı işleri müdürlüğü sınavına hazırlanırken tek çalıştığım site burasiydi başka hiçbir kaynağa ihtiyaç duymadım. Emekleri ödenmez sayelerinde kazandım

İlkay Ö.

Adalet Bakanlığı

Ben 2021 Yazı İşleri Müdürlüğünü bu siteden çalışarak kazandım çok kaliteli sorular çok güzel konu özetleri ile mükemmel bir site herkese sınava çalışırken bu siteden çok soru çözmelerini öneririm herkese başarılar ve her şey için teşekkür ederim

Recep D.

Adalet Bakanlığı

2018 Şeflik sınavına girdiğimde de Kamu sınav ailesinde idim ve Şimdi müdürlük sınavı içinde kamu sınavı ailesinde olmaktan çok memnunum... Özverili başarılı bir uygulama, çalışma... emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim. ve emeği ile sınava girecek tüm arkadaşlarıma da başarılar dilerim.

Umut K.

İçişleri Bakanlığı

Öncelikle herkese başarılar, Konuların pdf formatında yüklü olması gerekse soru içeriği olarak zengin olması çalışma açısından büyük kolaylık sağlıyor. Bu site görevde yükselme sınavına hazırlıkta büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ederim..

Ali g.

İçişleri Bakanlığı

Bu platforma yeni üye oldum.Eğitim hayatım boyunca tüm sınavlara detaylı çalışarak girdim.Bu sitede Mer-i mevzuta ilişkin hazırlanan her soru çok güzel ve detaylı hazırlanmış... Bu nedenle, site yönetimi başta olmak üzere, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

FERHAT T.

İçişleri Bakanlığı

Teşekkürler. Herkesin emeğine sağlık.

Emine E.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Benzer başka sitelere de üyeliğim var ancak gerçekten kendinizi sınamak istiyorsanız kamusınav soru tarzı ve şıklar muazzam. Başka sitelerde doğru cevap ben burdayım diyor ancak burda öyle değil sınav öncesi kendinizi tartmak ve tekrar yapmak için iyi bir tercih. Sitenin yapısı da kullanışlı ve testlerde konu dağılımı güzel aynı konu üzerinden arka arkaya soru gelmemesi önemli ve burda öyle. Emeğinize sağlık

Mehmet Ç.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yapmış olduğu Görevde Yükselme Sınavı’nda Türkiye 4.olan bir kardeşiniz olarak şunu söylemek istiyorum Kamusınavla sınava hazırlandım.Sınavda Kamusınav soru havuzunda çözdüğüm soruların aynısıyla karşılaştım.Gerek konu özetleri gerekse her konuda profesyonel şekilde hazırlanmış soruları derece yapmamda çok büyük katkısını gördüm.Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Allah sizden razı olsun.

Muammer B.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

AFAD Görevde Yükselme Yazılı Sınavında 97 puanla Türkiye 2. liğini paylaşan 2 kişiden biri oldum. Soruları hazırlarken gösterdiğiniz özveri ve hassasiyet sizleri, sonuç olarak da bizleri yadsınamayacak bir başarıda buluşturuyor. Anlayışınız ve emeğiniz için içten teşekkürler.

Murat ç.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı

Harika bir site... Emeği geçenlerin eline sağlık. Buradan çalışarak sınava hazırlanıyorum. Soranlara gönül rahatlığıyla öneriyorum. Yaklaşık 1 aydır düzenli soru çözüyorum ve her geçen gün yanlış sayım azalıyor. İnşaAllah, sınavda da buradaki başarımızı gösterebiliriz. Hakkımızda hayırlısı...

HALİL K.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

AFAD Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği yazilı sınavında Türkiye 1. si oldum. 1. Olmamda sizin sınav sorularının faydası çok oldu. TEŞEKKÜR EDERİM.

İSA Ç.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı

son yapılan icra müdürlüğü sınavında bu siteden 5700 soru çözdüm ve sınav sonucunda türkiye genelinde 46. oldum teşekkürler kamu sınav ailesi

Ramazan D.

Adalet Bakanlığı

Merhabalar, gerek konuların pdf formatında yüklü olması gerekse soru içeriği olarak zengin olması çalışma açısından büyük kolaylık sağlıyor. Bu site görevde yükselme sınavına hazırlıkta büyük fayda sağladı. 81.63 puanla önümüzdeki tek engel mülakat kaldı.. Emeği geçenlere teşekkür ederim..

Ibrahim ş.

Sağlık Bakanlığı

45 gün kadar sadece bu siteden çalıştım ve güzel bir puan ile sınavı kazandım. Her şey için teşekkürler..

Fehmi E.

Adalet Bakanlığı

İcra müdürlüğü sınavı için siteye üye olmuştum çok memnun kaldım.Yorumlara bakarak üye olduğum için bende yorum yazmak istedim. alt yapısı olan biri için özetler gayet yeterli soruları kaliteli güzel bir site sınava hazırlanan herkese önerebileceğim tek site emeğinize sağlık

Gözde İ.

Adalet Bakanlığı

Siteyi hazırlayan herkesi tebrik ederim. Her yerde rahatça çalışma imkanı sunuyor. Diğer sitelerden farklı olarak özellikle hazırladığınız özetler çok iyiydi, sorular sınava en yakın kaynaktı. Gys'ye girecek herkese tavsiye ederim. Kamu sınav sayesinde kazandık Allaha şükür

Duzcu D.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Siteyi hazırlayan herkesi tebrik ederim. Her yerde rahatça çalışma imkanı sunuyor. Diğer sitelerden farklı olarak özellikle hazırladığınız özetler çok iyiydi, sorular sınava en yakın kaynaktı. Gys'ye girecek herkese tavsiye ederim.

Volkan E.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Alanında en iyisi kamu sınav.sinavdan kısa sürede 83 aldım emeği geçen herkesin eline saglik

Ayfer K.

Adalet Bakanlığı

Başka kaynak aramaya gerek yok, site çok iyi. Tam anlamıyla çalışabilirsek tabi..

Ayşe K.

Adalet Bakanlığı

Öncelikle kamusınav ailesine teşekkürlerimi iletiyorum. sitede yayınlanan konular çok başarılı Bu sayede sınavda başarılı bir puan aldım. Emeği geçen herkese tekrar teşekürler.

BEKİR D.

Adalet Bakanlığı

Emeği geçenlere teşekkür ederim. Gayet güzel bir uygulama.

Fehmi E.

Adalet Bakanlığı

GYS Yazı işleri Müdürlüğünde 94 puan aldım. Bu süreçte; konu özetleri, denemeler ve kaliteli testleriyle bir nevi yolumuza ışık tutan kamu sınav ailesine sonsuz şükranlarımı sunar ve bu tip sınavlarda başarılı olabilmek adına kamu sınav platformunu şiddetle tavsiye ederim.

Ömer K.

Adalet Bakanlığı

Covid sebebiyle uzayan sinav surecinde bile bizlere deneme sinavlariyla katkida bulunan ve her ortamda ders calismamiza olanak saglayan kamusinav a tesekkur ederim.

ORHAN H.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Sınav sürecinde bize yardımcı olan kamu sınav ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Ben hiçbir şekilde kitap falan almadım sadece kamu sınav sitesinden hazırlandım ve sınavda başarılı oldum. Gys sınavına hazırlanacak olan bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Abidin Y.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Teşekkürler. Uygulamanız gayet başarılı idi. Çalışmamın %90 ni sizinle tamamladım. Ve gayet iyi bir sonuç bekliyorum Allahın izniyle. Umarım mülakata kalırım. Sadece çıkmış soru olayına da girerseniz iyi olur.

ONUR A.

Adalet Bakanlığı

2020 yılına ait Adalet Bakanlığı görevde yükselme sınavına sadece buradaki özet çıkartılan konulardan hazırlandım, soruları kaliteli ve çözümler dikkat çekici, emeği olan herkese teşekkür ederim.

Erhn K.

Adalet Bakanlığı

2020 Adalet Bakanlığı gys sınavına web sayfasındaki özetlerle hazırlandım, sınavdaki sorular özetlere çok yakındı. Büyük bir emekle hazırlanan bu özetler sınava hazırlanan arkadaşlara kolaylık sağlayacaktır. Emeği geçenlere teşekkürler...

Mustafa D.

Adalet Bakanlığı

2019 icra müdürlüğü sınavında kamusınav sayesinde baarılı oldum. emeği geçenlere teşekkürler.

Mustafa d.

Adalet Bakanlığı

Emeği geçen herkese çokk teşekkür ederim. Çok güzel bi yazılı sınav notu aldım. Kamu sınav sayesinde. Şimdi mülakata kaldık :) Verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun.

Seyran o.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Konu özetleri ve testlerin zenginliği, çözemediğin soruların ayrı bir başlık altında toplanması ve tekrar çözebilme imkanı, sık sık yapılan kısa denemeler, en ufak bir ayrıntı bile göz ardı edilmeden hazırlanan içerikleri zengin, öğretici testler. sitenizin sayesinde zevkle ders çalışıp soru çözüyorum, Her bir konu ve testler ciddi bir emek ve özenle hazırlanmış. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.

Istanbul a.

Adalet Bakanlığı

Çok kaliteli ve faydalı olan gerek test sorularınızla gerekse denemelerinizle bize bu süreçte yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Ayni uygulamanin kpss icin olanida olursa tadindan yenmez.Emeğinize sağlık...

EMRAH S.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Çok kaliteli ve güzel sorular .. Burdaki sorular kadar kaliteli soru soran hiç bir kitap yoktu şu süreçte. Çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ettiniz

Ümran Ü.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

İcra müdürlüğü sınavı umarım bir daha açılır herkese sınavda başarılar.

Uğur y.

Adalet Bakanlığı

Sitede emeği geçen herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum. Hem zorlayıcı hemde eğitici sorular sayesinde akılda kalıcı bir çalışma oluyor. İlk sınavımda kazanmıştım ancak sitenizi keşfetmemiştim. Umarım bu sınavda Allahın izniyle siteniz aracılığıyla daha iyi bir puan almak nasip olur.

Hacer Ç.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Sorulara cevap verdikten sonra altlarında yer alan doğru cevaba ilişkin açıklamalar harikulâde tebrik ederim...

Uğurtan K.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav yönetici ve ekibini tebrik ediyorum.Bu kadar özveriyle ,olağanüstü bir emek verilerek hazırlanan bu platformda olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Ben kitaptan çalışırken o kadar zorlanıyordum ki bu platform çok keyifli ayrıca sorular ,cevaplar deneme sınavları açıklamalar konular çok kaliteli tekrar tekrar teşekkürler Kamu sınav yönetici ve ekibine ......

Esra a.

Adalet Bakanlığı

Sorular çıkabilecek sorulardan daha kapsamlı. Burdakileri çözebilen sınavda da çözebilecektir emin olun. Diğer sitelerden bir artısı ise mobil uygulaması olması. Harika bir site.

Eylül D.

Adalet Bakanlığı

Daha önce de kullandığım bir platform, gerçekten çok başarılı ve çok faydalı, sorular, cevapların altındaki açıklamalı anlatımlar, konu özetleri hepsi ayrı ayrı emek, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Gülçin Y.

Adalet Bakanlığı

Sorular çok özenle hazırlanmış. Her soru çözdüğümde konu tekrarı yapmış oluyorum. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Hacer K.

Adalet Bakanlığı

Üç defadır sınava giriyorum tamamında kazandım, dürüst olmak gerekirse iyi bir ögrenci değilim ama bu site motive ve güncel bilgileri ile sınava güzel hazırlıyor.

Olymps ..

Adalet Bakanlığı

soruların cevaplarında yer alan açıklamalar gerçekten iyi düşünülmüş. Soruları çözerken bir nevi tekrar yapmış oluyoruz.

Muzaffer s.

Adalet Bakanlığı

Konu özetleri çok güzel ve profesyonelce hazırlanmış. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Clerkhsn .

Adalet Bakanlığı

Emeği geçenlere teşekkür ediyorum...

SZBKM A.

Adalet Bakanlığı

Sınava hazırlanmak için gereken bilgilerin hepsi mevcut. Konular, sorular, testler...Kitap alıp çalışmaktansa buradan çalışmak daha faydalı olur. Burada emek veren herkese teşekkür ederim. Hakkımızda hayırlısı olsun...

MUSTAFA H.

Adalet Bakanlığı

2017 yılı sınavında da yüksek puan almama vesile olan. ayrıca bu sınavda da bana çok faydası olacağını düşündüğüm site. kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. tek tek kelime kelime soru hazırlanmış ve her sorunun açıklaması da eklenmiş olması gerçekten takdir edilecek bir çalışma. Bizler en iyisini yapmak için çalışacağız ama takdir Allah'dan. Tekrar tekrar emekleriniz için teşekkür ediyorum. Emeğinize ellerinize sağlık.

Zeliha K.

Adalet Bakanlığı

Her anlamıyla dolu dolu bir site, çaba ve emek ise kesinlikle gözardı edilemez. Biraz da bizlerin gayreti ile inşallah güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum.

Muhammet T.

Adalet Bakanlığı

Emeginize yüreğinize sağlık. Cok tesekkur ediyorum boyle harika bir iş yaptıgınız ıcın.

Sevil c.

Adalet Bakanlığı

Ders çalışmayı sevmeyen birisi olarak bu sitede zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. soruların kalitesi olsun, konuların güncellemeleri olsun, müthiş bir emek var. Herşey için teşekkürler, GYS sınavında herkese başarılar dilerim...

Saffet T.

Adalet Bakanlığı

Tüm ekibe teşekkürler. Sadece site değil, her an sorularınızı yanıtlayan, yenilikleri takip eden özverili bir ekip var.

Özge F.

Adalet Bakanlığı

İlk GYS sınavım olacak. Ortada büyük bir emek var, her yönü ile belli. Herşey için şimdiden çok teşekkür ederim.

İSMAİL K.

Adalet Bakanlığı

Bu yolda bizlere en iyi şekilde destek veren, çalışmaya teşvik eden, soruların orijinalliği, cevapların detayları ile konuyu pekiştirmek adına çok faydalı çalışmalar yapan kamusınav ailesine, Uğur beye teşekkürler, emeğinize sağlık

BURCU C.

Adalet Bakanlığı

Konularda, notlarda ve testlerde eksiklik ve hata kaygısı olmadan ders çalışma imkanı sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Tüm ekibinizin ellerine sağlık.

Zehra O.

Adalet Bakanlığı

Gördüğüm en kaliteli site diyebilirim.Titizlikle, büyük emeklerle ve özverili bir şekilde hazırlanan bu site için öncelikle sürekli yanımızda büyük bir destekçi olarak hissettiğimiz Uğur beye ve tüm ekibine çok teşekkür ederim.Allah sizden razı olsun.

Burcu K.

Adalet Bakanlığı

Büyük bir özveri ve sabırla en önemlisi üyelerin taleplerine her zaman öncelik veren ve çalışmalarını titizlikle yürüttüğü içinde adayları çalışmaya teşvik eden Uğur hocaya ve ekibine çok teşekkürler

İsmail B.

Adalet Bakanlığı

Kaynak ve sorular eksikmi kaygısı yaşamadan ders çalıştığım ve soru çözdüğüm bir platform. Tabi ki Uğur Beyin emeği gözardı edilemez, destekleri ile sürekli yanımızda olduğu için teşekkürler.

Melike Y.

Adalet Bakanlığı

Soruların hatasız olması, mevzuatın sadece bizimle ilgili olan kısmının özenle özetlenmesi, her üye ile sanki daha az önce üye olmuş da hiçbir şey bilmiyormuş gibi ilgilenilmesi - detaylı ve anlaşılır şekilde bilgilendirme yapılması, ama en çok beğendiğim yönü soru çözümlerinde yanlış yaptığım zaman mevzuatın ilgili kısmı yer alması çünkü konu çalışırken akılda kalmayan bir ayrıntı soru çözerken kalıcı oluyor teşekkürler kamu sınav ekibi elinize emeğinize sağlık 

Aynur Y.

Adalet Bakanlığı

2016 yılında yapılan ilk sınavla tanıştım Kamu Sınav ile ve sadece bu siteye üye oldum. Girdiğim iki sınavda da iyi not aldım. Site yöneticilerinin emekleri paha biçilemez. Daha önce mevzuattan kırpıp, biçip binbir zahmetle sınav konuları ile uğraşırken. Şimdi her şey hazır olarak sitede sunulmuş. Çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık.

ELİF A.

Adalet Bakanlığı

Kamusinav ailesine çok teşekkürler bu yolda bize en iyi desteği verdikleri için sitenin güzelliği, sorularin orjinalliği cevapların detayları ile konuyu pekiştirmek adına çok faydalı bir site

Sefika T.

Adalet Bakanlığı

Öncelikle emeklerinize sağlık demek istiyorum. herşeyin mükemmel olduğu, insanlara yaklaşımınızla birebir ilginiz alakanız ile çok ama çok teşekkür ederim. konuların anlatımı, sorular, özetler her şey sanki ince bir dantel oya işler gibi işlenmiş. geri kalan her şey de bizde bitiyor. sınavı kazanmak boynumuzun borcu oldu artık. Teşekkürler Kamu Sınav Ekibi.

Suleyman e.

Adalet Bakanlığı

Gördüğüm en kaliteli sorular, hatasız... Çalışmayı sevdiren yormayan bu site için teşekkür ederiz...

SEDA K.

Adalet Bakanlığı

Sınav hazirlik kaynaklarını bize sunmada özen gösteren kamusinav gibi başka bir adres olduğunu sanmıyorum. Bu konuda özverili çalışmalarından dolayı kamusınavı kutluyorum ayrıca emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Abdullah S.

Adalet Bakanlığı

Sınava hazırlanırken nereden nasıl başlamam gerektiği konusunda en ufak bir bilgim yokken kamusınavı buldum. Konular, özetler, Videolar, düellolar, haftalık çalışma programları, denemeler, moral, motivasyon, çalışmamız için elinden gelen herşeyi yapan tüm ekibe ve Uğur beye sonsuz teşekkür ederim, emeğinize sağlık..

FATMA T.

Adalet Bakanlığı

Emekle ve özenle hazırlanmış notlar, özetler ve sorular. Bu sitede güvende hissediyorum. Verilen bilgilerin ve cevapların doğruluğundan şüphe duymuyorum. Bu çok önemli benim için. İyiki varsınız ve iyiki burdasiniz

Nazlı z.

Adalet Bakanlığı

Özetler ve sorular özenle hazırlanmış. İnsanı çalışmaya itiyor adeta... Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Soner O.

Adalet Bakanlığı

Görevde yükselme sınavına hazırlanmada sadece bir platform değil maddi manevi her türlü desteği sağladığınız için teşekkürler, hemen hemen tüm üyeler ile bire bir ilgi ve alakalı olmanız sizi diğerlerinden ayırıyor başarılarınızın ve başarılarımızın devamını diliyorum teşekkürler !!! KAMUSINAV !!!

Fati G.

Adalet Bakanlığı

Harikaaa tek kelimeyle! kamu uğur her zaman yanımızda çok çok teşekkürler bu güzel çalışmalarınız için. kendimi derse çalışmaya yönlediremezken sayenizde teşvik edildim Çok sağolun

Şeyma T.

Adalet Bakanlığı

Çok buyuk emek, başari ve organizasyon ve ayrica sabir var. Emeği geçenlere özelliklede Uğur beye teşekkürler.

Zehra D.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

En son yapılan görevde yükselme sınavında Kamu Sınav ile hazırlanıp, kaliteli sorularını çözerek yüksek bir puan almak nasip olmuştu, inşallah bu sene de Kamu Sınav ile yola devam...

Asli D.

Adalet Bakanlığı

Gys denince benim aklıma gelen belki tek kaynak kaynak diyorum çünkü inanın başka bir şeye hiç ihtiyaç duymuyorum işin kötü tarafı beğenmiyorum da başka kitap site vs. Yani nasıl anlatılır bilmiyorum ama bilmeyenlere şöyle özet geçmeye çalışayım konu var özet var seslendirilmiş video var not var deneme var düello var ha diyen olur muhakkak bunlar diğer sitelerde de var işte bu noktada cevabım su olur. Sevgili arkadaşım muhakkak var ama böylesi yok üstelik bu kadar ilgi alaka her zaman tepenizdeler arkadaşım çalışmak zorundasınız kazanmak zorundasınız bitti

Elif K.

Adalet Bakanlığı

Site için emek veren herkese gönülden teşekkür ederim, özellikle Uğur Beye, inşallah bu sınavı başaracağız, bunda Kamusinav' ın çok büyük katkısı olacağı da şüphesiz, Herkese başarılar diliyorum.

Huseyin O.

Adalet Bakanlığı

Site için emek veren herkese gönülden teşekkür ederim, özellikle Uğur Beye, inşallah bu sınavı başaracağız, bunda Kamusinav' ın çok büyük katkısı olacağı da şüphesiz, Herkese başarılar diliyorum.

Huseyin O.

Adalet Bakanlığı

Yeniden sınava girip, girmeme konusunda bile celiskilerim varken, gerçekten bu site sayesinde motive olarak ders çalışmaya başladım yakın zamanda..Başarınız daim olsun,emeğinize sağlık..

DÜRİYE Ş.

Adalet Bakanlığı

EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER KAMU SINAV

Muteber P.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı görevde yükselme sınavına hazırlıkta en doğru adres. sitenin düzeni, sorular, açıklamalar, videolar ve özetler çok çok iyi. Uğur Beye emekleri, sabrı için çok teşekkürler.

Yibat Y.

Adalet Bakanlığı

Konu anlatımı, özeti, videosu, yüzlerce sorusu yetmiyormuş gibi nasıl yol almamız konusunda destek verip disipline girmemizi sağlayan uğur müdürüme sonsuz teşekkürler.

Özlem G.

Adalet Bakanlığı

Üyeleri ile ilgilenen, çalışmaları, testleri vs. her yönüyle mükemmel bir site. Teşekkürler.

Özge K.

Adalet Bakanlığı

Kamu Sınav çalışma platformundan daha öte aileden biri gibi oldu, her zaman elinden gelenin en fazlasını yapan, soru ve sorunlarla birebir ilgilenen yöneticiler ile emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

FATİH S.

Adalet Bakanlığı

Kamu Sınav' a üye olun kafanız rahat olsun... Her değişikliği güncel olarak bu sitede bulabilirsiniz... Uğur bey ve ekibine teşekkür ediyorum...

Feyza İ.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Konu özetleri akılda kalıcı ve özenli olarak hazırlanmış. Soru çeşitliliği açısından yeterli ve deneme sınavları kalitesi güzel. Çıktığımız bu yolda iyi ki varlar teşekkürler...

Damla B.

Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı personeli olarak görevde yükselme için konu anlatımları özetler videolu anlatımlar, zorlayıcı soru sistemleri mükemmel bir düzenekte tamamen tecrübeli ve kişiler arasındaki uyumu yakalamış işinde uzman bir kadro .......Bu sitede olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum herkesin emeğine sağlık....çok teşekkür ederim

Dilek K.

Adalet Bakanlığı

Kamu Uğur gerçekten bir ders çalışma platformundan çok daha fazlası, aldıklarının 10 katını vermeye her zaman hazır, kanunların nabzını tutan donanımlı ve tecrübeli bir ekip ruhu...

Ali B.

Adalet Bakanlığı

Bir Adalet Bakanlığı personeli olarak görevde yükselme için özenle hazırlanmış konu anlatımı, konu özetleri ve kaliteli soruları içerisinde barındıran güzel bir site. Emeği geçen herkese teşekkürler

Eren S.

Adalet Bakanlığı

Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler ediyorum

Müşkinaz ş.

Adalet Bakanlığı

İyi ki bu yola sizinle başladım. Bol emek ve çaba var. Her konuda bizimle olduğunuz için Teşekkürler Kamu Sınav

Gulbiray Y.

Adalet Bakanlığı

Gerçek emek veren ve çalışma motivasyonu sağlayan bu grubun içinde bulunmak onur verici inşallah Uğur bey ve ekibiniz sayesinde sınavda güzel bir puan alacağız...

10_HÜLYA 1.

Adalet Bakanlığı

Uğur bey ve kamu sınav ailesi verdiğiniz emeklerden dolayı çok teşekkür ederim. Konu anlatımı, özetler ve testler birbirinden harika iyi varsınız, elinize emeğinize sağlık Allah sizden razı olsun

Filiz G.

Adalet Bakanlığı

Ders calismamda motivasyonumu arttiran kamusinav ekibine cok tesekkur ederim. Iyi ki uye olmusum

Gamze A.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav olmasaydı ders çalışmaya başlamazdım sanırım. Yaptığınız proğram sayesinde düzenli çalışmaya başladım. Kitaplar arasında boğuşmaktan kurtulduk. Emeğiniz ve özveriniz için çok teşekkürler. İyi ki varsınız...

Emine A.

Adalet Bakanlığı

Sevgili kamusınav ailesi hazırlamış olduğunuz bu güzel siteden dolayı hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim Uğur müdürüm size ayrıca teşekkür etmek istiyorum bizlerle birebir ilgileniyorsunuz inşallah emeklerinizi kendi adıma boşa çıkartmam sınavdan güzel bir sonuç alırım iyi ki üye olmuşum benim için çok verimli bir site ve herkese tavsiye ediyorum.

Tuba Ö.

Adalet Bakanlığı

onlarca kitap alıp çalışmaktansa bu siteden çalışmak daha güzel pratik ve akılda kalıcı ayrıca yöneticilerin ilgileri alakaları mükemmel sınava girecek olan tüm arkadaşlara şimdiden başarılar...

Murat O.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav sitesi sınav için bulunmaz bir nimet.. özellikle sınav konularında yapılan birebir derecesindeki ilgi ve alaka beni çok mutlu etti.. emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim..

Sedat K.

Adalet Bakanlığı

Bu yeni yapılacak sınavla birlikte son 3 sınavı Kamu sınav sitesinden faydalanarak çalıştım. Konuların anlatımı, soruların çeşitliliği ve anlaşılırlığı, soruların altında açıklayıcı çözümleri, konu özetleri, deneme sınavları hepsi özenle hazırlanmış. Ayrıca eklenen videolar da çok yalın ve faydalı.Çalışmayı keyifli ve akıcı hale getiren başta Uğur müdürüm olmak üzere Kamu sınav sitesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Gülşah Ü.

Adalet Bakanlığı

Çok başarılı bir platform. Emeği geçenlere teşekkürler.

Meral d.

Adalet Bakanlığı

Uğur müdürüm ve ekibine hassaten teşekkür ederim bu zorlu yarışta ve zamanda hep yanımızda olduğu için şükranlarımı sunuyorum kendilerine. Allah kolaylık versin. Daha iyi daha güzel hizmetler sunacaklarından hiç şüphem yok. Kolaylıklar diliyorum.

Mustafa O.

Adalet Bakanlığı

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kamusınav ailesine katıldım. Güncel konu anlatımları, sorular, denemeler, çalışma programları ve videolar olmak üzere sınava dair herşeyi karşıladıklarını ve başka bir kaynağa ihtiyacım olmadığını gördüm. Kamusınav ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Mustafa İ.

Adalet Bakanlığı

Gerçekten çok güzel bir site tavsiye ederim gerek ders programı yapılarak gerek her konu bitiminde deneme yapılarak bir dersaneden hiç farkı yok emegi gecenlere sonsuz teşekkürler

Osman A.

Adalet Bakanlığı

Düzenli ve çok emek verilen bir site sorular,özetler,ve kanunlar her an elinin altinda özellikle özetleri çok beğeniyorum benim gibi çocuklu vakti olmayanlar için biçilmiş kaftan tavsiye ederim kesinlikle.ayrica vatsap grubu da çok yararli boş konuşma muhabbet yok ders çalisma odakli.tesekkurler kamusinav.herkese başarilar.

Havva ..

Adalet Bakanlığı

Bu siteden daha güzel hazırlanmış, programlı, üyeleriyle bu kadar yakından ilgilenen başka bir site olduğunu düşünmüyorum. Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

HACER Ö.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav bir harika. Sınav için beni motive etti. .ümidimi artırdı. Teşekkürler kamu sinav

SE RPİL P.

Adalet Bakanlığı

Bu site yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Müdür adayları için çok güzel bir ders çalışma ortamı

Fatih y.

Adalet Bakanlığı

Kitaptan ders çalışmayı sevmeyen biri olarak, bu site ve uygulama çok işime yaradı. Kamusınav ekibine ve özellikle Uğur Müdürüme teşekkür ediyorum.

Şenol C.

Adalet Bakanlığı

Emeğin çok büyük olduğu bir site. Çok memnunum. Teşekkürler Kamusınav.

Seda k.

Adalet Bakanlığı

Tüm anlatımlar çok yerinde ve yeterli. Sorular bazen zorlasa da hazırlık için çok iyi. Daha önce de kamu sınavla hazırlanmış biri olarak kesinlikle başka bir kaynak arayışı içerisinde değilim...

Hatice Ş.

Adalet Bakanlığı

Site süper hazırlanmış emeğinize sağlık çok teşekkürler

Türkan K.

Adalet Bakanlığı

Kamu Sınav sitesinin kurulmasında ve sınav konularına ait konu anlatımları, özetler, videolar gibi eğitim materyallerinin biz adaylara ulaştırılmasına öncülük eden başta Uğur bey olmak üzere bütün görev alan arkadaşlara teşekkür ederim.

Süleyman E.

Adalet Bakanlığı

Uzun zamandır motive eden, destek olan uğur bey ve ekibi ile inşallah sınavda yüksek puan alacağız...

Görkem G.

Adalet Bakanlığı

Uğur bey ve ekibinin bize göstermiş oldukları yoğun destek ve ilgi için çok teşekkür ederim, gerek çalışma programlarında, gerekse de soru ve deneme paylaşımları için gösterdiği büyük öz verisini takdir etmemek mümkün değil, bu süreçte müdürlük bize de nasip olursa, bunun baş mimarları kendisidir. Tekrar çok teşekkür ederim

İLKER S.

Adalet Bakanlığı

İnşallah Uğur bey ve ekibinin yardımlarıyla müdürlük nasip olur...Bu süreçte konu özetleri, testleri ve emekleri için sonsuz teşekkürler:)

Berrin Y.

Adalet Bakanlığı

Konu özetleri çok güzel olmuş önemli yerler vurgulanmış

DİLEK Ş.

Adalet Bakanlığı

Geçen sınavda yüksek puan almamı sağlayan bir sistem. Bu sınavda da katkısı büyük olacağını inancım tam. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kenan U.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Sözde değil özde olan bir site. bütün konu anlatımları güncel. emek veren herkes kazansın. teşekkürler kamusınav ailesi ..

Mehtap D.

Adalet Bakanlığı

Sayın yöneticilere ve ekibine çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları işin kalitesi tartişılmaz. Emeklerine sağlık

Ozlem a.

Adalet Bakanlığı

Konular özetler Sorular özenle hazırlanmış Kesinlikle bu ekip övgüyü hak ediyor emeklerimizin karşılığını bu ekiple alacağız mutlaka diğer gruplarada üyeyim ancak burayı tek geçerim elinize sağlık.

Ferat Y.

Adalet Bakanlığı

Kesinlikle tavsiye ederim, taklitlerinden sakının. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Ülkü K.

Adalet Bakanlığı

Konu anlatım ve testler dışında düellolar ve doğru yanlış kısımlarıya kişiyi eğlenerek çalışmaya teşvik eden, başarılı bir kadro ile hazırlık yapılmış 10 numara 5 yıldız bir site. Yanlış çözülen soruları görebiliyor olmamız yanlışları telafi hususunda çok makul. Başta Uğur Bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler... Doğru adres KAMU SINAV.

DERYA Ö.

Adalet Bakanlığı

Konuların her paragrafından soru oluşturulmuş, hiç bir detay gözden kaçırılmamış, her sorunun cevabında detaylı açıklama olması çok güzel, sınava dört dörtlük hazırlanabilmek ve hedefe ulaşmak için tek adres KAMUSINAV, emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Siyaßend ..

Adalet Bakanlığı

Kesinlikle emek çok büyük, çok başarılı hazırlanmış bir site, Adliye Binasında bile soran arkadaşlara tavsiye ediyorum. Çünkü nasip kimin bilinmez, tüm yöneticilere sonsuz teşekkürler.

KIYMET Y.

Adalet Bakanlığı

Önceki sınavda da bu siteden çalıştım. Site yöneticilerinin desteği, her soru sonunda detaylı anlatım ve tekrarı, testler, hepsinden önemlisi manevi destek ve alaka gerçekten mükemmel.. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz..

Canan a.

Adalet Bakanlığı

Sitede emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Emeğinize sağlık.. Sınava hazirlikta doğru tercih olduğunu düşünüyorum..

Clerk33 C.

Adalet Bakanlığı

Konular ve konu özetleri özenle ve çok başarılı bir şekilde hazırlanmış, bunun dışında daha önce basılı kaynaklarda 10 soru çözdükten sonra sıkılıp bırakırdım, şimdi bir oturuşta farkına bile varmadan en az 100-150 soru çözüyorum. Teşekkürler.

Mustafa Eren E.

Adalet Bakanlığı

Çok güzel hazirlanmis bir site. Emek veren herkesden Allah razı olsun.

.

günümüz sisteminde bir çok şey para karşılığı yapılıyor. evet. fakat bazı işler için ödenen para sana kattığının yanında pek de önemsenmeyecek duruma geliyor. kamusınav özelinde de her ne kadar soruları zor olsa da bu kural geçerli oldu. henüz sınava girip bir karşılık göremedik ama inanıyorum ki çalışmaya bu platform üzerinden devam edilirse sonuç beklenildiği gibi olacaktır. emeğinize elinize sağlık.

Mehmet s.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

2019 da açılan YÖK görevde yükselme sınavına kamusınav ile hazırlandım hem yazılıda hem sözlüde basarımın büyük bir kısmını size borcluyum. ayrıca sözlü mülakat sürecinin 9 ay sonra gerçekleşmiş olmasından dolayı admin bize karsı cok samimi ve yardımsever davrandı. üyeliklerimizi bedelsiz aktif tuttu. BAska bir siteye daha üye olmustum siteleri hem kullanıcsızdı hem de hiç yardımcı olmadılar. admine her eksikle ilgili bilgi verdiğimde anında sitede düzeltme yaptı. Darısı müdürlüğümüze olur insallah. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim

Bahar T.

YÖK (Ortak Konular)

Siteye yeni üye oldum bir hafta felan oldu samimi söylüyorum iyiki varsınız ve iyiki bu aileye benide kabul ettiniz çok teşekkür ediyorum ve sunuda eklemek istiyorum sorular emek gayret konular hepsi müthiş site adminleri ve çalışanlarını saygıyla selamlıyorum iyiki varsınız

Muharrem B.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

2017 yılında yapılan sınavda ilk olarak bu siteden hazırlandım. başarılı oldum yazılı sınavda. soru çözerken konuyu tekrar etme şansınız oluyor. tüm arkadaşlarıma öneriyorum yeni sınav döneminde herkese başarılar dilerim.

Narin t.

Adalet Bakanlığı

Ortada büyük bir emek var belli. Bir de ders çalışmayı sevmeyen birisi olarak bu sitede iyi vakit geçiriyorum.

İsmail C.

Adalet Bakanlığı

Teşekkür ederim kamu sınav.

Rukiye B.

Yüksek Seçim Kurulu

İnsanı çalışmaya teşvik eden, emekle hazırlanmış çok güzel bir site. Bizimle aynı yollardan geçmiş ,aynı sıkıntıları yaşamış, aynı sınava hazırlanmış birinin emeği en büyük takdiri hak ediyor bence .Müdürlüğü hakkıyla yapacak, bu işi hak eden herkese birgün "başarmış" biri olarak yorum yapmak nasip olsun. Emeğinize sağlık .

Niran N.

Adalet Bakanlığı

Site çok güzel. Kaliteli. Uzman ve özverili bir editör ekibiyle yönetiliyor. Başta Uğur bey olmak üzere emeği geçen herkese bize böyle bir imkan sağladıkları için teşekkür ederim.

Esin E.

Adalet Bakanlığı

Site çok güzel, Kolay anlaşılır ve bol tekrarla her daim çalışma isteği uyandırdı. Bol test tekrar ve deneme sınavı ile hedefimize ulaştık. Herkese iyi çalışmalar.

EMi D.

Yüksek Seçim Kurulu

Çok çok teşekkür ederim. Sonuç başarılı oldu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

RUHİ K.

Yüksek Seçim Kurulu

Sınavı kazanmak için kamu sınav yeterli oldu Kazandım ve atandım. Teşekkürler kamu sınav ekibi

EYÜP B.

Yüksek Seçim Kurulu

Kamusınav ayrıcalığı ile Yüksek Seçim Kurulu Görevde Yükselme Sınavında konu özetleri, testler ve deneme sınavları ile kitaplar arasında kaybolmadık, sınavda başarılı olmamızı sağladı. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık Teşekkürler Kamusınav ve ekibine...

İlker C.

Yüksek Seçim Kurulu

Gerçekten sitenin çok faydasını gördüm. Site yöneticilerinin, özellikle de Uğur beyin oluşan sorunlara çözüm bulma gayreti, öneri ve görüşlere en üst perdeden yaklaşmaları ise bu sitenin şahsım nazarında ne kadar doğru bir tercih olduğunu göstermiştir. Teşekkürler...

ABDURRAHİM D.

Yüksek Seçim Kurulu

Burda olmak gerçekten ayrıcalık.Başta Uğur bey olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara çok tşk ederim. Herkese başarılar.

Burcu d.

Adalet Bakanlığı

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile başka bir siteye üye oldum. ama buradaki günlük çözdüğüm 5 adet sorulardan bile Kamu Sınavın farkını görebiliyorum. Test kitabı almak yerine bu tür sitelere üye olmak bence daha mantıklı. Diğer sitelere göre sorular hem kaliteli hemde zor.

Gökçe E.

Adalet Bakanlığı

arkadaşlar çalışma hususunda tavsiyeleriniz nedir kazanmak istiyorum hayırlısıyla
Mustafa O.

Adalet Bakanlığı

Uğur Bey bizlere gösterdiğiniz sabır ve anlayış için teşekkürler soru paylaşımları desteğiniz her şey için sağolun...

Sevin ö.

Yüksek Seçim Kurulu

Herkes Müdür olsun diye kurulmuş bir site :)

Ümit Y.

Adalet Bakanlığı

Çok güzel bir site Allah yapandan sebep olandan bin kere razı olsun böyle bir site daha görmedim Milli Eğitim Bakanlığının soru stilinde, bu sitede % 80 başarı sağlayan biri kesinlikle gireceği sınavı kazanır. Tüm umutlu arkadaşlara başarı dilerim...

ömer y.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Emeğinize sağlık, sayfadan faydalandım, sonuç güzel oldu, Allah razı olsun. Teşekkür ederim.

RUHİ K.

Yüksek Seçim Kurulu

Mükemmel bir site, hazırlayan sebep olan, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Tüm üye arkadaşlara başarılar dilerim...

Selami s.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Bu siteye üye ayrıcalıklı tüm arkadaşlara öncelikle önerim, kesinlikle tüm soruları 2 kez çözmek gerektiği, ayrıca denemeleri de atlamamak. Sınava 1 ay kala falan üye oldum çok faydasını gördüm, herşeyden önce canlı kanlı bir ders çalışma sitesi, yani takıldığın ya da ne şekilde olsa daha iyi olur hususları özellikle kullanıcılara göre editörler ve hazırlayıcılar tarafından dikkate alınıyor. Motive olmayı sağlıyor, ders çalışmaktan sıkıldığın anda, yani kesin kazanacakmış gibi tekrardan devam ettiriyor çalışmaya, psikolojik etkileri de var, bu çok önemli. Emeği geçenlere teşekkür ederim kendi adıma, bir önceki sene buraya üye değildim aldığım puanın üstüne bu sene en az 20 soru daha artırmış olduğumu söliyim. Gazi üniversitesinin ikircikli sorularına rağmen 1 yıl aradan sonra 1 aylık kamusınav beraberliği ve 20 puan daha fazlası... Gerçekten teşekkürler... Kamusınav olmadan olmuyormuş, bunu sınav sonucunu görünce anlıycaksınız. Tüm sınav öğrencilerine başarılar...

Mustafa R.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Soru mantığı ve kalitesi çok iyi tasarlanmış, ölçme ve değerlendirmenin de tüm unsurları kayıtta tutularak hazırlanmış sorular. Kamusınava çok teşekkür ediyorum. Yazılı sınavından beklediğim puanı aldım ve bir güzel tarafı da mülakata kadar da üyeliğin aktif olması. Serkan Dursun Diyanet İşleri Başkanlığı

Serkan D.

Diyanet İşleri Başkanlığı

Geçen yıl ve bu yılda kamu sınavda çalıştım, sorularınızın hazırlanışı ve soru içerisindeki konu öğretimi muazzam ekibinize gönülden teşekkürlerimi sunar çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ekrem K.

Yüksek Seçim Kurulu

Siteniz ve sorular güzel ama ÖSYM mantigi hepsi başka kurum yaparsa farklı soru tarzları oluyor osymnin standardı belli çünkü

Okan E.

Yüksek Seçim Kurulu

Teşekkürler kamu sınav ailesi Sorulariniz Gazi Üniversitesinden daha kaliteli

EYÜP B.

Yüksek Seçim Kurulu

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Muzaffer s.

Adalet Bakanlığı

Biraz geç oldu belki ama, On numara bir site, başta Uğur bey olmak üzere emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sınavda hemen hemen aynı tip sorular çıktı.

Enver Ç.

Yüksek Seçim Kurulu

Sınava çok kalmadı ama siteniz gerçekten süper. Aldığınız parayı hak ediyorsunuz. Başarılı olacağımı hissediyorum şimdiden. Emekleriniz için teşekkürler.

Yusuf b.

Diyanet İşleri Başkanlığı

ÖNCELİKLE BU SİTENİN HAZIRLANMASINDA EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM. YÜKSELME SINAVIMIN OLDUĞU DÖNEMDE SİTE ÜZERİNDEN HAZIRLIK YAPTIM. SINAV ESNASINDA SORULARIN BİREBİR BENZERLERİNİN ÇIKTIĞINI GÖRDÜM. DOLAYISIYLA YÜKSEK BİR PUAN ELDE ETTİM. AYRICA SİTE ÜZERİNDEN ZAMANDAN TASARRUF ETTİM. SİTE YÖNETİCİLERİNİN İLGİLİ DAVRANARAK YARDIMCI OLMASI DA BENİ AYRICA MEMNUN ETTİ. TEREDDÜTLERİ OLAN HERKESE ÜYE OLMAYI ÖNERİYORUM.

Hakan Ö.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

GYS ye kamusınav ile çalıştım, çıkabilecek tüm sorulara yakın testleri, deneme sınavları ile, akılda kalıcı test cevap sistemleri ile çok büyük faydasını gördüm, sağolsunlar mülakat tarihi gecikmesine rağmen sistemi kapatmayıp destek oldular, kendilerine çok teşekkür ederim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Mahmut h.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

yazılı sınav, sözlüsınav maratonunu ancak bitirebildik. kendi açımdan söylemek gerekirse siteden epey faydalandım. dar zamanda soru ve konu açıklamalarının bir arada verilmesi faydalıydı. siteyi hemen kullanıma kapatmamanız da ayrıca iyi bir uygulamadır. tekrar kolay gelsin, iyi çalışmalar...

Musa a.

YÖK (Ortak Konular)

Site yorumlarına güvenerek üye oldum.Siteden faydalandım ve sınavda sitede çözmüş olduğum soruların başarı oranı olan %80'i yakaladım.Teşekkürler KAMU SINAV...

İlhami Ö.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

ÇOK GEÇ ÜYE OLDUM. EĞER ZAMANINDA ÜYE OLSAYDIM BAŞKA BİR KAYNAĞA GEREK KALMADAN BU İŞ OLURDU. EMEĞİNİZE SAĞLIK.

Adem yalçın D.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Teşekürler arkadaşlar elinize emeğinize sağlık sınavda birebir sorularla karşılaştım gerçekten özenle hazırlanmıştı konu ve sorularınız.

Muhammed Ş.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Bu güzel siteyi hazırlayan ve emek veren herkese teşekkür ederim. Bu siteye ilk girdiğim zaman ve şimdiki zamana kıyas yapınca ne kadar yol katettiğimi daha iyi anlamış bulunmaktayım. Umarım sınav sonuçlarına da yansır ve hayırlısı ile amacımıza ulaşırız. Sevgi ve saygılarımla...

ALİ B.

YÖK (Ortak Konular)

Başka saçma sitelere buranın iki katı bedel ödedik neredeyse ancak fiyat-performans en yüksek en az hatalı soru burada, en eglenceli site burası. sorular oldukca zor bizi en zora hazırlıyorlar sanırım :)

Bahar T.

YÖK (Ortak Konular)

Sayenizde kendimi sınava hazır hissediyorum teşekkürler

Murat e.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

muazam ,güzel,harikulade...emeği geçenlere teşekürler.

MEHMET SIDDIK T.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Çok geç kaldım, anlamıyorum dediğim zaman karşılaştım. Kendime güvenim arttı. Emeğinize sağlık :)

Tolga u.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Tek üzüntüm ve pişmanlığım; baya zaman varken üye olmayıp, sınava neden 6 hafta kala üye olmam! başka bişi anlatmama gerek yok sanırım.

Orhan Y.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Sınavım dün itibariyle bitti. Sınava hazırlanma sürecinde yaptığım araştırmalar sonucunda hem İnternet kaynakları hem de kitaplar hususunda olsun en kaliteli güvenilir ve güncel kaynakların kamusınav platformunda olduğunu gördüm. Bu nedenle sınavınız sürecinde kaynak kitap v.s aramaya gerek yok. Gönül rahatlığı ile kamusınava üye olabilirsiniz. Gerek sorular, gerek gerekse konu anlatımları olsun deneme sınavlarına siteden rahatlıkla ulaşılabilirsiniz ve platformun aplikasyonun olması telefonunuzdan her yerde soru çözmenizi ve çalışmanızı teşvik etmektedir. Çok şükür sınavım beklediğimden de iyi geçti, iyi bir sonuç bekliyorum, bu nedenle siteye üye olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Bu süreçte başta uğur bey olmak tüm ekip üyelerine samimi içten ve yardımsever davranışları için çok teşekkür ederim..Emeğinize sağlık, emeğinizin karşılığını şahsım adına fazlasıyla hakediyorsunuz..

Murat Ö.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Bir yakınım vasıtasıyla size ulaştım.30 yıllık öğretmenim.Başarınız hemen kendisini fark ettiriyor. Sitenizin isim ve fikir babası Uğur Beyi Ve katkı sunanları tebrik ederim. İyi ki varsınız.Başarınızın devamını dilerim.

Mehmet ali k.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Süleyman E.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

elinize sağlık çok güzel bir site yapmışsınız. serviste bile soru çözüyoruz ;) çok faydalı ve sınava girecek herkese tavsiye ediyorum ...

Mehmet E.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

çok faydalı bir program teşekkürler

Cengiz t.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Bu şekilde özetler konuyu daha çabuk öğrenmemizi sağlıyor emeğinize sağlık.

Hasan K.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. gerçekten verimli bilgiler aldım sınavı kazanırsam sizlerin sayesindedir.
Gökhan ü.

Milli Eğitim Bakanlığı

Sorular çok güzel ve net açıklamalı inanin pegem'den daha da iyi emeği geçen herkese teşekkür ederim ödemiş olduğumuz ücret cüzi bir miktar hakkından fazlasını verdi bize. umararim 9 aralıktaki sınavı kazanırım sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Başarının tek adresi KAMUSINAV.COM

Gökhan ü.

Milli Eğitim Bakanlığı

Tüm emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim.

Sevgi .

Milli Eğitim Bakanlığı

Başta Uğur bey olmak üzere tüm KAMUSINAV ekibine çok teşekkür ederim. Benim için hayal olan müdürlük sayenizde gerçek oldu. Sınav ilan edildiği andan itibaren piyasa boş içerikli kitap satan umut tüccarları ile doldu. Hiçbiri bu site kadar faydalı olmadı. Sınavda çıkan sorular sizin sorularınızla neredeyse aynıydı. Paylaştığınız notlar bile piyasadaki kitaplardan daha dolu dolu ve yeterliydi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Sınav için güvenilir ve doğru bir kaynak arayan herkese bu siteyi tavsiye ediyorum.

Özlem Y.

Yüksek Seçim Kurulu

Bu yaşta umutsuzca ders çalışmak çok zordu. Saolsun bu site çok iyi geldi. Tatilde bayramda misafirlikte telefonu açtım soru çözdüm. Beklediğimin üzerinde puan aldım. Emeği geçen herkese özellikle uğur beye teşekkürler.

Mehmet B.

Yüksek Seçim Kurulu

Ekibe teşekkür ederim. Gerçekten çok özgün bir site, emeğinize sağlık.

Osman e.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü

Ben biraz geç üye oldum. Fakat gerek testler gerekse sorular çok iyiydi. Özellikle tekrar tekrar soru çözmek çok faydalı oldu. Soruların cevaplarının geniş açıklamaları sayesinde konunun tam anlaşılması sağlanmış. Uğur bey ve kamu sınav ekibine çok teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.

Muharrem A.

Yüksek Seçim Kurulu

tamamı faydalı olmakla birlikte özellikle Seçim Kanunları ile ilgili soru ve notlarınız için teşekkür ederim. Aldığınız ücret helal olsun emeğinize sağlık.

Erhan ş.

Yüksek Seçim Kurulu

HEM uzlaştırmada hem YSK da sitenizi kullandım VERDİĞİM ÜCRET HELAL OLSUN Tebrikler

ERDİ Ö.

Adalet Bakanlığı

Gerek uzlaştırma gerekse ysk sınavları için emeklerinden dolayı kamusinav ekibine özellikle uğur beye tşk ederim kalite aranıyorsa tartışmasız kamusinav derim

Aziz s.

Yüksek Seçim Kurulu

Sorular notlar son derece kaliteli verdiğim paraya bir gram acımadım. Çok alakalı ve yardımseverler ayrıca her sorunuzu cevaplıyolar helal olsun..

MUSTAFA Ö.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Basta Uğur bey olmak üzere tüm ekibine ysk personeli olarak bu sınavda bize vermiş olduğu destek için teşekkür ederim. Bizlerin bu sınava hazırlanacağı doğru düzgün bir kaynak yokken kamu sınav dershane niteliginde bizleri sınava hazırlamak için uğraştı sahsim adına da başarılı olduğu kanaatindeyim. Tekrar teşekkür ederim.

Musa a.

Yüksek Seçim Kurulu

Uğur bey sorularınıza yakın çok soru vardi bilgi sorulari özellikle tesekkur ederiz emeginiz için. Hakikatten hakkını verdiniz.

HÜSEYİN U.

Yüksek Seçim Kurulu

emeğiniz için teşekkür ederiz memurlar için sendikalar ile anlaşırsanız fiyat konusunda daha güzel olur bence

Tuncay k.

Adalet Bakanlığı

Öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. Ancak naçizane eleştirimi yapmadan geçemeyeceğim. soruların cevaplarını verirken lütfen cevap verilirken"A" şıkkı, "B" şıkkı diye açıklama yapılmadan şık adı yazılırsa cevapları okumak yorucu olmaktan çıkar. tekrar teşekkürler

YAĞMURHAN K.

Adalet Bakanlığı

Her daim kamu sinav

Narin t.

Adalet Bakanlığı

Siteye 100 TL vererek İçişleri görevde yükselme sınavına (2018) hazırlandım. Kitaplara fazla çalışmadan, daha çok soru çözerek hazırlandım. Yazılı sınavda 88,33 aldım. Mülakatta ise 10 sorudan 9'unu doğru yanıtladım. Sitenin büyük katkısı oldu. Site yöneticilerini kutluyorum. Kamu da sınava girecek herkese tavsiye ediyorum.

Mustafa Bülent A.

İçişleri Bakanlığı

Soru sisteminizi çok beğendim. Gold üye olmak istiyorum.

Hürmüz E.

Yüksek Seçim Kurulu

Sizlik bişey yok torpilim olmadığı için mülakat da elendim Teşekkür ederim

Mustafa B.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

sorular gerçekten kaliteli, insan iyi çalıştığını ya da çalışmadığını anlıyor. sınav formatında sorularınız ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Sema K.

Adalet Bakanlığı

Merhaba, Müdürlük sınavına sizinle hazırlandım, 95 puan aldım. Sitede emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık. Çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar. Halit AKSOY - HATAY

Halit a.

İçişleri Bakanlığı

Sitede emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ederim. İçişleri Bakanlığı Görevde Yükselme sınavında çok faydalı oldu, soru çözme pratiği kazandık.

TURGAY Ç.

İçişleri Bakanlığı

Sayın Kamusınav.com site yetkilileri. Öncelikle hazırlık dönemimizde bizlere konulara ve sorulara bu denli kolay ulaşım sağladığınız ve diğer deneme siteleri ve kitaplarında sorulan ucuz, basit sorular yerine bilgi ölçücü ve öğretici sorular hazırladığınız için sizlere teşekkür ederim. Emeği geçen tüm site çalışanlarına ve site sahiplerine kolaylıklar dilerim.

Mehmet Y.

İçişleri Bakanlığı

Sayın Kamu sınav yöneticileri; Uzlaştırmacılık sınavına sizlerle hazırlandık ve birlikte Başardık ancak hüzünlü bir sevincimiz var. Çünkü biliyorum ki arkadaşlarımla birlikte 90 ve üzeri puanlar alacaktık sağlık olsun. Emeği geçen tüm Kamu Sınav ailesine teşekkür ediyorum. Başarılarınız diğer sınavlarda da devamını diliyorum. Allah a emanet olun.

Osman A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Bu süreçte kaliteli ve ilgili çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.Kamusinav sınav için konu anlatımları ve soruları ile bir numaraydi.

Zülal S.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Gerçekten harika bir site. Tavsiye ederim. Gruptaki arkadaşlar diyor ki sorular kolaydı. Tabiki kolay olur soruların neredeyse tamamına yakını test olarak çözüldü. Sitedeki testlerin en güzel tarafı test çözerken yanlış yapsanız dahi cevaplarda açıklamasını okurken tekrar etmiş oluyorsunuz. Başka kaynağa gerek yok kamusinav.com yeter.

Tuncer Ö.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Emeğinize, ellerinize sağlık. Verdiğimiz parayı sonuna kadar hakediyorsunuz. GYS.de de Uzlaştırmacı Sınavında da çok faydalı bilgiler paylaştınız. Teşekkür ediyorum.

AYTEN Ç.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Kamu sınav ekibine yaptıkları tüm özverili ve kaliteli çalışmaları için çok teşikkür ederim. Gerçekten sınava hazırlanırken konulara olan hakimiyetleri ile soruları ne kadarr doğru tespitlerle hazırlandıklarına uzlaştırma sınavı ile şahit olduk. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ali I.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Sınava hazırlık sürecinde vermiş olduğum en isabetli karar " Kamu Sınav gold üyeliği " oldu. İyi ki Kamu Sınavını tercih etmişim. Kamu Sınav grubuna dahil olmakla , ekip ruhu içinde birbirine kenetlenmiş kocaman bir ailenin parçası oldum. Süreçte herkes hem kendini geliştirdi hem de başkalarının geliştirmesine yardımcı oldu. Birinin eksiğini diğeri tamamladı. Bu atmosferi yaşamak bile güzel.... Bu ayrıcalıklı ortamı bize sunan siz değerli yöneticilere teşekkürü bir borç bilirim. Bizim yolumuzu açtınız darısı tüm sınav süreci geçirecek arkadaşlara!

Göknur m.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Pişman olmadan üye olun.Özellikle sıfırdan başlayanlar için eşssiz bir öğrenme platformu.Emeği geçenlere teşekkürler.Tam isabet sorular geldi Emeğinize sağlık 50 Tl değil 100 Tl de versek helal olsun O kadar siteye üye oldum kitapla birebir soru hazırlayan tek adres...

Güzin A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Tüm Kamu Sınavı emeklerinden dolayı çalışanlarına çok teşekkür ederim... Sayenizde soruları çok rahatlıkla cevaplayabildiğim bir sınav geçirdim... Gösterdiğiniz başarı için sizi tebrik ediyorum! Sayenizde bir sınav daha başarıyla sonuçlandı... Herkesin emeğine sağlık! İyi ki varsınız!

Meltem K.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Kamusinav bir annenin bebeğini özene bezene yetiştirdiği gibi sabırla, hevesle,en güzelini, en iyisini yaparak, bizim başarımız için uykusuz geceler geçirerek sınava hazırladı bizleri... Şimdi büyük çoğunluğumuz BAŞARACAK inşallah.. Ve sınavı kazandığımız için insanlar HELAL OLSUN.. BRAVO.. diyerek alkışlayacaklar.. BİZ DE ONLARA DİYECEĞİZ Kİ .. BİZİ DEĞİL KAMUSINAV ı ALKIŞLAYIN.. Alkışlar kamusinav.com a TEŞEKKÜRLER. TEBRİKLER.. HAKKINIZI HELAL EDİN ve BU YOLDA DEVAM EDİN.

Saim A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Soruları gerçekten kaliteli, özenle hazırlanmış sorular. Duello kısmı çok eğlenceli ve öğretici. Belli aralıklarla deneme yapılıyor. Bu da genel olarak durumumuzu anlamamız için yeterli oluyor. Eksiğiniz olduğunu düşündüğünüz konuyu seçip direk o konu üzerinde de soru çözebiliyorsunuz. Denemeler bittikten sonra geri donup yanlış cevapların açıklamalarını okuyabiliyoruz. Daha da anlamazsak her an ulasabildigimiz yönetici arkadaşlar whatsapp grubundan açıklayana kadar anlatıyorlar

Tuğba G.

Adalet Bakanlığı

Kamusınav ekibine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bu işi yaparken farkı farkediliyor. Başta uğur bey olmak üzere tüm kamısınav ekibine çok teşekkür eder başarılarınızın daim olmasını dilerim...

Enver Ç.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Kamu sınav ailesine çok teşekkür ediyorum. Sadece sitenizden çalıştım, konulara göre soru düzenleme şekliniz ve farklı yöntemleriniz gayet başarılı. Sınavdan da en az 90 bekliyorum. İyi ki sizi tercih etmişim, tüm çevreme de tavsiye ediyorum.

NEJDET B.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Kamu Sınav ailesine Kayseri den teşekkürler. Gold üye olarak mükemmel bir çalışma yaptık. Eğer sınav sonuçları puan olarak açıklanırsa çok yüksek notu tüm gold üye arkadaşlardan bekliyorum. İyiki varsınız.Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Osman A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Konuların güncel tutulması, soru kalitesi, cevaplarda yeniden değerlendirme yapabilme ve konu tekrarının sağlanması, sürekli yenilenen testler ile başarılı bir çalışma olmuş. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyor sınava girecek tüm adaylara tavsiye ediyorum.

Mustafa Ü.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Elinize emeğinize sağlık. Sayenizde kitabı soru çözerek okumuş olduk. Hiç bir detay atlanmamış. İyiki sitenizi bulmuşum. Sorularda yanlış cevapların açıklamaları anında öğrenme sağladı. Özenle düşünülmüş. Ayrıca cep telefonundan tam kullanım olması her zaman soru çözmemize yardımcı oldu. Kitap taşımadan her fırsatta soru çözdük harikasınız.

Musa A.

Adalet Bakanlığı

Gerçekten çok başarılı bir site.. Sadece uygulamasıyla çalışabildim ve yeterli oldu.. Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Rifat E.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Kamu sınav ailesiyle Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavında tanıştım. Zaten kalitesini o zaman ispatlamıştı. İsabetli bire bir sorular. Soruların altındaki konu paylaşımları tek kelimeyle muhteşemdi. Bir kez konuyu okumak ve ondan sonrasını kamu sınav ailesine bırakmak ve onlarla yürümek yeterliydi. Aynı başarıyı uzlaştırma sınavındada gösterdi. Başta Uğur bey olmak üzere tüm kamu sınav ailesini şahsım ve benim gibi düşünen arkadaşlarım adına canı gönülden kutluyorum.

Sabiha A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Tesekkur ederim. Iyi ki uzlastirmacilik sinavina sizinle calismisim. Testlerinizin kalitesi ve istatistik bilgileriniz bana yol gostererek ilerledim. Sonuc Allah in izniyle basarili olacak...

Gulsum G.

Adalet Bakanlığı

Sık sık tekrar ettirmenize belki kızdık ama, demek ki öğretmenin ve başarmanın yolu budur. hepinize teşekkürler...

Ismail ç.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Güzel bir süreç oldu bol soru çözerek hazirlandigim sınavda kamu sinav sayesinde zorlanmadım teşekkürler. ..

ümmü M.

Adalet Bakanlığı

Emeğinize sağlık çok eğlenceli bir çalışma ortamı yarattınız sagolun

Filiz D.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

konu ile ilgili testler ve her sorunun cevabının verilmesi konu tekrarı gibi oldu, emeğinize sağlık, 4 gün çalışabildim en etkili sizin sayenizde çalıştım kendimi şuan sınırda hissediyorum, sınavda dikkatli olursam kazanacağım sizin etkiniz çok fazla teşekkür ederim

MEHMET Ş.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Konuların güncel tutulması, soru kalitesi, cevaplarda yeniden değerlendirme yapabilme ve konu tekrarının sağlanması, sürekli yenilenen testler ile başarılı bir çalışma olmuş. Emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyor sınava girecek tüm adaylara tavsiye ediyorum.

Akın y.

İçişleri Bakanlığı

kalite özenle hazırlanmış sorular ve acıklamalı cevaplar süper olmuş

Halil ibrahim b.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Oldukca faydali ,guvenilir son derece yardimci olan ulasabilceginiz muhatap bulabileceginiz bir site şiddetle tavsiye ediyorum.

Tuğba T.

İçişleri Bakanlığı

Başarılı bir çalışma memnun kaldım

Necdet Y.

İçişleri Bakanlığı

İnşallah dahada iyi olacağına inanıyorum çok soru çok başarı demektir bunun için daha çok farklı sorular istiyoruz emeğimize sağlık 

TUNCAY E.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Merhaba yoğun çalışmaktayım işimde, vicdan yapıyordum hazırlanamıyorum diye çok iyi geldi sorular farklı çok teşekkür ediyorum .Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

.

sitenize üye olduktan sonra bildiklerimin ne kadar az olduğunu anladım ..Siteniz sayesinde konulara daha azimli çalıştım ve başardım.Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

ALİ K.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

Siteyi hazırlamada emeği geçen arkadaşları tebrik ediyorum. Çok güzel bir çalışma olmuş. Konuyu çalıştıktan sonra, konuları pekiştirme açısından faydalı olacağını düşünmekteyim sınava girecek arkadaşlara tavsiye ederim.

Zekerya s.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Siteniz çok güzel emeğinize sağlık. GYS'de faydalı oldu.  İyi çalışmalar dilerim

Sultan A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Konu anlatımları sadece yazılı değilde ayrıca sözlü ve videolu anlatım olsaydı çok daha faydalı olacağını düşünüyorum. Malum eğitim sürecimiz çok verimli olmadı bizler için . Emeğinize sağlık teşekkür ederiz.

Nezaket A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Tebrikler.Çok güzel çalışmalar yapmaktasınız.Sınava girecek arkadaşlara tavsiye ederim .

Osman A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

yapmış olduğunuz hizmet için teşekkür ederim. Sınav tarihine kadar değerli hocalarımızın hazırladıkları soru ve kaynakların yol gösterici olmasını ve ufkumuzu açmasını dilerim.

Yaşar A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

yararlı olduğunu düşünüyorum mesleki konularda daha fazla farklı sorular olsa daha ii olur. kelime oyunu çıkmaz demiştim kelime oyunları çıktı siz sorularda bunu yapmıştınız. tbrkler

Yekta Ç.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Emekleriniz için çok teşekkür ederim sayenizde çok kolay bişekilde hazirlandim bu sinava bidahaki ASP gorevde yukselme sınavında görüşmek umuduyla ...

Sumeyra T.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Kamu kurumlarında görev yapan personele yönelik görevde yükselme hazırlanmak için; kesinlikle tek adres kamusınav; her konu başlığından en az 300 soru; deneme sınavları; yaptıkları işi gerçekten ciddiye alan bir ekip, teşekkürler kamusınav.

Ercan B.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Aile Bakanlığı ile ilgili hazırladığınız özellikle kendi mevzuatımızla ilgili sorular sayesinde eksiklikleri çok daha kolay bir şekildr anlayabildim. Soru sayısı her konu hakkında açıklayıcı bilgiler soruların cevaplarınfa olan açıklamalar gerçekten çok iyiydi. Ulaşılabilir olmanız da ayrı önemliydi. Emeğiniz için teşekkür ederim. Başaramasak da bu bizle alakalıdır siz elinizden geleni yaptınız. Çok teşekkür ederim.

Sultan A.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Gold üyeliğim olmadığı halde sınırlı soru çözmeme rağmen çözdüğüm sorulardan 5 tane birebir çıktı. Teşekkürler emeğiniz için.

Bilnur s.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Sizi Geç öğrendim, keske biraz daha erken keşfedeydim iyiydi.. Sağolun, Teşekkürler.. Çalışmalarınız oldukça yeterliydi...

Ümit S.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Sizinle çalışmak güzeldi Başarılı bir o kadar da kalitelisini. Tek tavsiyem denemeler testlerdeki sorulardan farklı olmalı bence. İnsan çözdükçe ezberliyor. Denemede görünce işaretliyor zannediyorsunuzki iyisiniz, aslında değiliz.

Arzu K.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Gayet başarılı alan soruları harikaydı emeğinize sağlık..

Zelıha B.

Adalet Bakanlığı

Kamu sınav insanı çalışmaya motive eder, düzenli çalışmasını sağlar, hızlı çözüm odaklı, kaliteli sorular, kaliteli denemeler, kısacası ben kendi adıma çok memnun kaldım:)

Gülşah Ü.

Adalet Bakanlığı

Açıkçası çok geç katılmama ve şüpheli yaklaşmama rağmen gerçekten emek ile bilginin birleştirildigi bir site ben çok yararlandım çok kısa bir zaman Kullana bilmeme rağmen teşekürler

Olymps ..

Adalet Bakanlığı

70i bile sayenizde aldim. Sorular çok kaliteli sınavda çok faydasını gördüm. Bu sene yine burdayım:)

Seda k.

Adalet Bakanlığı

Ufak bir konu çalışmasından sonra Sadece bu siteden soru çözerek amacıma ulaştım. Teşekkürler kamu sınav ve editörleri.

Artvinliiiii S.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Çeşitli sebeplerden dolayı sınava erkenden çalışmaya başlayamadım ve son 10-15 gün içerisinde bir anne olarak günde 2-3 saat çalışarak bazı günler ise hiç çalışamadan, sadece mevzuat ve sitemiz (sitemiz diyorum çünkü öyle hissediyorum, öyle benimsiyorum) deki sorularla "başarılı" yazısını gördüm, çok yüksek puan alamadım evet ama bu tamamen geç başlamam ve neredeyse hiç çalışamadığım ile alakalıydı, neyse işte çok söze gerek yok gerek soru kalitesi (şaşırtmacalı soruları özellikle çok sevdim), gerek denemeleri ve notları, gerek whatsapp grubundaki soru paylaşımları, hatta zaman zaman yapılan esprili ufak tefek sohbetleri ile sınav süresince destek olan sitemiz kurucuları ve yöneticilerine, soru ve not paylaşan değerli meslektaşlarıma emeklerinden ve fedakarlıklarından dolayı çok çok çok teşekkür ediyorum, öneri olarak ise şunu söylebilirim ki sınavı gördük ki kelime oyunlu sorular her sınavda bizi bekliyor ve sınavda sitemizdeki sorularla birebir aynı veya benzer olan sorular vardı, yani bu tarz soru artırımları olabilir, aslında bu soru paylaşan arkadaşlarıma bir öneri değil bu soruları çözen bizlere öneri, çünkü biz bundan sınav öncesinde çok yakındık ve bu tarz sorulara ara verildi. Herşey için çoookkk teşekkür ediyorum KamuSınav...

Elif K.

Adalet Bakanlığı

Kamusinav 12 den tutturdu, kamusinavda girdiğim deneme sonuçları ile sınavda aldığım puan aynı, emeği geçen herkese teşekkürler,

BARIŞ A.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Siteniz mükemmel ama ben yeteri kadar bu hizmetinizden yararlanamadım eminim ki bir daha ki sınav hazırlığında yine beni şaşırtacaksınız elinize emeğinize sağlık .
Çiğdem Y.

Adalet Bakanlığı

Siz elinizden gelenin en iyisini yaptınız, başarılarınız devamını diliyorum. Denemeler çok başarılıydı, soru kalitesi zaten tartışılmaz
Musa p.

Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı

Kaynak olarak hazirlandigim kitaplar ve kamu sinav harici cözdüğüm binlerce soruya harcadigim 6 aylik emegimi son 20 gün kala bu sitedeki sorulara harcasaydim su an 95 puan ve uzeri almistim tebrik ederim bire bir aynisini sormuslar kitabini yapragini kimildatmadan son bir ay da bu sitedeki sorulara calisanlar cok sanslilar

Bayram K.

Adalet Bakanlığı

Emeginiz icin teskekkur ederim. Uc aylik bebegimle calisamam derken sitenizdeki sorulari cozerek de olsa calisabilmeyi basardim.

Demet K.

Adalet Bakanlığı

Sitenizin İdari işlere uygun olmadığı uyarısı bulunmadığından üye oldum. Pek faydalanamadım ama genel olarak güzel. Özellikle yanlış cevapların doğrusunu açıklamanız gayet başarılı. Tek dikkat ettiğim konu oldu İyi çalışmalar
Ali S.

Adalet Bakanlığı

emeklerinize sağlık, teşekkürler

Özgül A.

Adalet Bakanlığı

Görüşünüzü iletebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.